Moja historia

Musiało minąć wiele czasu bym znalazła swoją własną drogę, wiele krętych dróg przeszłam i wiele ślepych uliczek odwiedziłam aż zrozumiałam co jest dla mnie ważne.

Mam za sobą spory bagaż doświadczeń, dzięki którym wiele zobaczyłam i równie dużo zrozumiałam. To nie inni ludzie, praca, rodzina powodują, że jest nam źle, że czegoś nam brakuje … Często mamy świadomość pustki, braku sensu i wiary w to co robimy. Ciągle ścigamy się z czasem bez szans na powodzenie.

To my pozwalamy na to, by zabrano nam nasze prawo do własnej tożsamości, bycia tym kim chcemy być w imię pozornej wolności : „Pozwólcie mi być takim, jakim mam być według waszego pomysłu, a wówczas będę, co prawda nieco ograniczony, ale przynajmniej będę wiedział, co mam robić, jak mam myśleć i kim być.”.

Był taki czas, że ciągle na coś czekałam, liczyłam, że coś się zmieni, przyjdzie jakieś rozwiązanie, stanie się CUD.
CUD się nie wydarzył, ale zrozumiałam, że nie w czekaniu jest metoda, a w działaniu i poszukiwaniu własnej drogi, trzeba przyznać, że w tym czekaniu osiągnęłam poziom mistrzowski.
Tak też po latach pracy nad sobą, pokonywania własnych obaw, lęków, mogę powiedzieć o sobie, że dzisiaj z ciekawością patrzę w przyszłość – każdy zakręt to nowa możliwość, to przygoda.

Czy się boję, ależ oczywiście, ale czy to znaczy, że mam nic nie robić i dać się zawładnąć wszystkim negatywnym scenariuszom?. Oczywiście, że nie.

Wszystkie doświadczenia to moja wiedza, zasób z którego korzystam każdego dnia.

Jak mantrę powtarzam, że : „Ograniczenia są tylko w mojej głowie”.
Bardzo lubię mój bagaż doświadczeń bo dzięki nim jestem tym, kim Dziś jestem i mogę pomagać rysować nowe mapy dla Ciebie byś nie stracił swojego celu z horyzontu

Kim jestem? Jestem Coachem.